Склад Йосипівської сільської ради

 

УРЯДОВІ РЕСУРСИ:
Верховна Рада України

Сайт Кабінету Міністрів України

Президенський кадровий резерв

ОБЛАСТНІ РЕСУРСИ:
Кіровоградська обласна рада

Кіровоградська обласна державна адміністрація

РАЙОННІ РЕСУРСИ:

Благовіщенська районна державна адміністрація

Погода
Благовіщенська районна рада
м. Благовіщенське, вул. Героїв України 72
тел:2-29-66, тел/факс:2-22-60
e-mail: rayonaradaul@ukr.net

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:
26414,
Кіровоградська обл.
Ульяновський р–н
с. Йосипівка
вул. Центральна 21
телефон/факс: т.9-2-81-42 , 9-2-81-45

ГРАФІК  РОБОТИ:
Понеділок – четвер   з 8.00 год  до 17.15  год.
Пятниця-з 8.00 год до 16.00 год
Вихідні дні – субота,неділя
Обідня  перерва  з 12.00 год до 13.00 год

ВІДОМОСТІ ПРО КЕРІВНИЙ СКЛАД РАДИ

Сільський голова –  Бершадський Сергій Борисович

Сільський голова –  Бершадський Сергій Борисович

Народився 22 листопада 1969 року
Громадянин України

Освіта:  базова вища, (у 1989 році закінчив Уманський технікум механізації за спеціальністю – )

Загальний стаж роботи –
Стаж державної служби –
З               року займає посаду Йосипівського сільського голови
Державний службовець

 

Секретар сільської ради –  Верба Тетяна Станіславівна

Секретар сільської ради –  Верба Тетяна Станіславівна

Народилася 12 грудня 1967 року
Громадянка України

Освіта:  повна вища (у 1992 році закінчила Харківський державний  педагогічний  інститут ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю  вчитель української мови та літератури)

Загальний стаж роботи  26 років
Стаж державної служби  6 років

З  2006  року займає посаду секретаря сільської ради

Державний службовець

 

 

 СПИСОК  ДЕПУТАТІВ
ЙОСИПІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

виборчий округ

1

Білоконь Ігор Венадійович округ №13

2

Білоконь Катерина Станіславівна округ №5

3

Бурлака Михайло Анатолійович округ №12

4

Бурлака Михайло Пантелейович округ №18

5

Бурлака Ганна Сафронівна округ №14

6

Гаврилюк Петро Антонович округ №9

7

Гулящий Роман Іванович округ №4

8

Дячок Юрій Анатолійович округ №6

9

Лобастова Ірина Іванівна округ №1

10

Лустенко Віктор Михайлович округ №15

11

Малашко Олександр Іванович округ №11

12

Новохатько Людмила Володимирівна округ №7

13

Охріменко Оксана Олександрівна округ №2

14

Чалапчій Алла Михайлівна округ №17

15

Чорноводський Михайло Станіславович округ №8

16

Чірьєва Світлана Анатоліївна округ №10

17

Шутко Тетяна Василівна округ №3

18

Верба  Тетяна Станіславівна округ №16

 ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ
Комісія  з  питань  агропромислового  комплексу, регулювання  земельних  відносин  та   охорони  навколишнього природного  середовища

Бурлака М.П. – голова комісії
Білоконь І.В. – секретар комісії
Члени комісії:  Бурлака М.А.
Малашко О.І.
Дячок Ю.А.

 Комісія  з  питань  законності,  правопорядку  та охорони  законних інтересів  громадян.

Гулящий Р.І. – голова комісії
Лобастова І.І.- секретар комісії
Члени комісії:  Лустенко В.М.
Чалапчій А.М.
Шутко Т.В.
Гаврилюк П.А.

Комісія  з  питань  планування, бюджету  та  фінансів

БурлакаГ.С. – голова комісії
Білоконь К.С. –  секретар  комісії
Члени  комісії:  Новохатько Л.В
Чорноводський М.С.
Чірьєва С.А. 

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Бершадський  Сергій Борисович-  голова виконкому
Дячок Анатолій  Григорович –  заступник голови  виконкому
Верба  Тетяна  Станіславівна – секретар  виконкому

Члени виконкому:

  1. Бурлака Микола  Дмитрович
  2. Кацан  Валентина  Василівна
  3. Пасєка  Віталій  Олексійович
  4. Яковенко Лідія  Михайлівна
  5. Мельник Петро Федорович
  6. Нетеплюк  Наталія  Михайлівна

 КОМІСІЇ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ

Комісія  в  справах  неповнолітніх:

 Кацан В.В. – голова комісії
Русавська А.М. – секретар комісії
Члени комісії:  Пасєка В.О.
Бершадський С.Б.
Сова Л.О.
Дячок Н.В.
Мельник В.П.

 Адміністративна  комісія:

Бершадський С.Б. – голова комісії
Верба Т.С. – секретар комісії
Члени комісії:  Бурлака М.Д.
Мельник П.Ф.
Дячок А.Г.
Яковенко Л.Д.