22 березня 2019 року відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Благовіщенської районної ради.

 
Ульяновська районна рада
м.Ульяновка вул. Леніна 72
тел:2-29-66, тел/факс:2-22-60
e-mail: ulrayrada@mail.ru

22 березня 2019 року відбулася координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Благовіщенської районної ради. На засіданні розглядались питання:
1. Про план роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Благовіщенської районної ради на 2019 рік інформувала заступник голови районної ради Вербецька Ліна Іванівна .
2. Про стан організації та надання соціальних послуг громадянам за їх місцем проживання інформувала директор Територіального центру соціального
обслуговування(надання соціальних послуг ) Благовіщенського району Пошимбайло Олена Миколаївна.
3. Про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2019 році інформував начальник відділу юридичного забезпечення та комунальної власності районної ради Маковійчук Олександр Васильович.
На засіданні були присутні голови міської та сільських рад, голова та заступники райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств. Прийняті відповідні рішення та рекомендації.