Оголошується конкурс!

 
Ульяновська районна рада
м.Ульяновка вул. Леніна 72
тел:2-29-66, тел/факс:2-22-60
e-mail: ulrayrada@mail.ru

Інклюзивно-ресурсний цент Благовіщенської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців Інклюзивно-ресурсного центру: вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога та вчителя лікувальної фізкультури

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545, рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 27 липня 2018 року №336 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Інклюзиввно-ресурсного центру благовіщенської районної ради» та з метою публічного і прозорого призначення на посади фахівців центру, Інклюзивно-ресурний центр Благовіщенської районної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад фахівців ІРЦ.
На посади педагогічних працівників Центру призначаються особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи не менше трьох років за фахом та з організації інклюзивного навчання. Посади фахівців центру прирівнюються до посад педагогічних працівників спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) згідно з переліком педагогічних посад.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
копію паспорта громадянина України;
письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
копію трудової книжки (в разі наявності);
копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
письмова згода на збір та обробку персональних даних .
Зазначені документи подаються упродовж 20 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в місцевій газеті «Слово і час» за адресою: м. Благовіщенське, вул. Героїв України, 41
Дата проведення конкурсу 28 серпня 2018 року за адресою: відділ освіти, молоді та спорту Благовіщенської районної державної адміністрації вул. Героїв України 41, м.Благовіщенське . тел.факс (05259)22657.
Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном: 0679082962.