09 листопада 2017 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Благовіщенської районної ради.

 
Ульяновська районна рада
м.Ульяновка вул. Леніна 72
тел:2-29-66, тел/факс:2-22-60
e-mail: ulrayrada@mail.ru

09 листопада 2017 року відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Благовіщенської районної ради. На засідані були присутні голова та заступники Благовіщенської районної державної адміністрації, голова та затупник Благовіщенської районної ради, голова районного суду, голови міської та сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. В порядок денний засідання Координаційної ради включені наступні питання:
1) Про обєднання територіальних громад. Інформувала Вербецька Л.І.,- заступник голови районної ради;
2) Про формування бюджету на 2018 рік. Інформувала Васільєва Л.В.,-заступник голови райдержадміністрації та Плутарєва Т.Л.,- начальник фінансового управління райдержадміністрації;
3) Про організацію освітнього процесу в навчальних закладах району. Інформувала Чечельницька Т.В.,- заступник голови райдержадміністрації
Крім того в розділ різне внесені питання:реформу судової ситсеми і організації робочого процесу та питання укладення договорів на програмний комплекс “Погосподарський облік для сільських, селищних рад”.